Strony

niedziela, 23 sierpnia 2015

Rzęsy objętościowe wykonane metodą 2 do 1

Witam! :)

Dzisiaj chciałbym zaprezentować zbiór zdjęć rzęs założonych metodą 2 do 1.
2 do 1 lub inaczej 2D to najmniejsza metoda objętościowa - volume lashes. Aplikujemy w niej po 2 syntetyczne rzęsy (lub naturalne z norki syberyjskiej) do 1 naturalnej. Zawsze, bezwzględnie używamy rzęs cieńszych niż zazwyczaj używa się do metody 1 do 1.

Prawidłowo dobrane grubości, przy dokładnej aplikacji dają nam efekt gęstych, naturalnie wyglądających rzęs. Przyklejane rzęsy mają grubość podobną do grubszych naturalnych, więc ostateczny efekt wygląda jakbyśmy mieli na oku bardzo dużo naturalnych rzęsek :)


Uważam tą metodę za najbardziej uniwersalną do noszenia na co dzień jak i przy wyjątkowych okazjach. Efekt wygląda naturalnie, ale jednocześnie oko jest podkreślone i wygląda pięknie :)
Ostateczny efekt będzie się różnił u różnych osób, ponieważ jest uzależniony od gęstości i grubości rzęs naturalnych jakie mamy w chwili zabiegu na oku :)


Pamiętajmy, że przy zabiegach w których wiedza i umiejętności manualne mają ogromne znaczenia dla rezultatu, tak samo nazwana metoda będzie wyglądała inaczej wykonana przez różne osoby.

Jedyną wiarygodną możliwością weryfikacji czy nasza wybrana stylistka posiada odpowiednie umiejętności jest jej portfolio - zbiór zdjęć stylizacji wykonanych przez nią osobiście.
ZAWSZE oglądamy zdjęcia prac stylistki przed dokonaniem wyboru miejsca wykonania zabiegu ;)


Wszystkie zaprezentowane zdjęcia przedstawiają stylizacje mojego autorstwa :)

1 komentarz:

Zapraszam do komentowania, odpowiem na każde pytanie zawarte w komentarzu :)