Strony

środa, 5 grudnia 2012

Sesja zdjęciowa - CARNIVAL MAKE-UP 2013 - Kuba Król

Kiedy Biar Beauty Group zorganizował na facebooku konkurs na makijaż karnawałowy, postanowiłam, że pierwszy raz w mojej karierze wezmę udział w konkursie "na lajki i udostępnienia". W końcu przecież organizuje go nie kto inny jak słynna Agnieszka Broda :)
Szybko się jednak okazało, że tego typu konkursy nie są dla mnie, a tak naprawdę wygrywają w nich łowcy tego typu konkursów, co oznacza dla mnie pierwszy i ostatni raz ;)

Jakiś czas wcześniej zakładałam modelce rzęsy metodą 1 do 1 do innej sesji. Rzęski czarno-czerwone ;) Pomyślałam, że takie rzęsy są idealne do sylwestrowej stylizacji, modelka zgodziła się, więc pozostało tylko dograć resztę.
Tak wyglądały same rzęsy zaraz po założeniu:


Postanowiłam zrobić coś zupełnie nie w moim stylu. Podkreśliłam czerwień rzęs ciemnym cieniem, dodałam sylwestrowy akcent metaliczną, zieloną kreską. Do tego usta pod kolor rzęs, błyszcząca biżuteria i stylizacja idealna na sylwestrową imprezę gotowa ;)
Taki był efekt końcowy na zdjęciach:
Fot: Kuba Król - www.kubakrol.blogspot.com
Mod: Alisa Wysocka
Hair: Angelika Sperlich
MUA: Anastazja Balon - www.anastazjabalon.com
 W realizacji pomogła mi znajoma fryzjerka Angelika Sperlich i zaprzyjaźniony fotograf Kuba Król. No i oczywiście śliczna Alisa :) Chciałabym bardzo podziękować ekipie, mimo iż z konkursu nic nie będzie to chociaż mamy fajne zdjęcia :)

Głosowanie trwa do 10 grudnia, jeżeli komuś spodobał się makijaż to będzie mi bardzo miło jeżeli zagłosuje na moja pracę. Konkurs na facebooku:
apps.facebook.com/megafonikonkurs/1853/

5 komentarzy:

 1. Dwoma łapkami głosuję. jest piękny.
  A na FB jest zawsze tak samo i mało sprawiedliwie...

  OdpowiedzUsuń
 2. zgadzam się, iż konkursy na facebooku sprawiają więcej zawodu, niż radości. Przepiękna stylizacja rzęs, a całość wygląda niesamowicie! jesteś bardzo zdolna!

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękna fryzura i makijaż!

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania, odpowiem na każde pytanie zawarte w komentarzu :)